KONTAKT
      Adwokat

      Agnieszka Lisiecka


Siedziba główna:

Al. Marcinkowskiego 11/7
61 - 827 Poznań

Filia:
ul. Park Kościuszki 16
62 – 230 Witkowo

E-mail:
adwokat@agnieszkalisiecka.pl

Tel:
Kom: 607 698 130
tel./fax. 61 852-30-37

 Obsługa prawna Poznań

Usługi prawne w kancelarii adwokackiej Agnieszka Lisiecka

Obsługa prawna, którą zapewnia Państwu nasza kancelaria adwokacka Agnieszka Lisiecka jest usługą wykonywaną na najwyższym poziomie, profesjonalną i z zachowaniem pełnej dyskrecji. Każdy klient może liczyć na precyzyjne wyjaśnienie wszelkich kwestii związanych z określoną sprawą. Poznań jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej kancelarii.. Udzielamy pomocy prawnej z zakresu wszystkich gałęzi prawa, a w szczególności:

  • prawa cywilnego,
  • gospodarczego i handlowego,
  • prawa rodzinnego,
  • spadkowego,
  • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • prawa ubezpieczeń,
  • karnego,
  • prawa karnego wykonawczego,
  • prawa wykroczeń,
  • prawa administracyjnego.

Nasza kancelaria udziela porad prawnych, reprezentuje swoich klientów w postępowaniu sądowym oraz pozasądowym, sporządza opinie prawne oraz umowy i opiniuje umowy. Zajmujemy się także kompleksową windykacją należności.

Obsługa prawna, z którą spotyka się każdy klient w naszej kancelarii adwokackiej jest profesjonalna i przyjazna dla każdej osoby. Nasi pracownicy są w stanie wczuć się w sytuację swojego klienta i udzielić jak najbardziej korzystnej porady prawnej, przedstawiając swoje propozycje rozwiązania określonego problemu. Dbamy o interesy klientów i zawsze otaczamy ich należytą opieką. Charakteryzujemy się niezwykłym profesjonalizmem. Jesteśmy również bardzo zaangażowani we wszystkie sprawy swoich klientów. Wykonujemy powierzone nam zadania bardzo dokładnie, pomagamy również zrozumieć naszym klientom różne zawiłości prawne i wspólnie znaleźć najlepsze, satysfakcjonujące rozwiązanie.

Obsługa prawna – Poznań. Skuteczna i przyjemna współpraca z naszą kancelarią

Obsługa prawna, z którą się Państwo spotkacie w naszej kancelarii w mieście Poznań dotyczy wielu zagadnień. Zawsze jesteśmy dla naszych klientów, wspieramy ich i doradzamy na każdym etapie postępowania prawnego. Jesteśmy niezwykle skuteczni, a współpraca z nami jest bardzo przyjemna. Nie oceniamy zachowania żadnej osoby, staramy się pomóc jej i wybrać stosowne rozwiązanie w danej sytuacji. Nakierowujemy każdego klienta na odpowiedni krok, który powinien poczynić aby pomyślnie rozwiązać daną sytuację. Pomagamy w podejmowaniu decyzji, ale nie narzucamy sposobu działania. Klient może wybrać rozwiązanie, które najlepiej mu odpowiada, a my przedstawiamy wszelkie wady i zalety takiego postępowania, sugerując wybór lepszej drogi.

Oferta obsługi prawnej w naszej kancelarii adwokackiej w Poznaniu – pełna dyskrecja i zadowolenie klienta

Obsługa prawna w naszej kancelarii adwokackiej mieszczącej się w Poznaniu jest niezwykle profesjonalna, a wszystko to dzięki naszym wykwalifikowanym prawnikom. Zajmujemy się sprawami naszych klientów w bardzo precyzyjny sposób. Zawsze mamy na względzie dobrą współpracę i uzyskanie korzyści, które są możliwe do zdobycia w określonej sprawie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wczuwając się w jego sytuację. Mogą Państwo liczyć na pełną dyskrecję z naszej strony. Szczególnie ważne jest dla nas zadowolenie klienta, ale również nasza własna satysfakcja z sukcesu zawodowego. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą kancelarią adwokacką ale też telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.