KONTAKT
      Adwokat

      Agnieszka Lisiecka


Siedziba główna:

Al. Marcinkowskiego 11/7
61 - 827 Poznań

Filia:
ul. Park Kościuszki 16
62 – 230 Witkowo

E-mail:
adwokat@agnieszkalisiecka.pl

Tel:
Kom: 607 698 130
tel./fax. 61 852-30-37

 Rozwód Poznań – Adwokat Agnieszka Lisiecka

Prowadzenie sprawy rozwodowej

Nasza kancelaria adwokacka znajdująca się w mieście Poznań od wielu lat prowadzi dla swoich klientów sprawy rozwodowe. Wiemy, że każda sprawa o rozwód, która do nas trafia jest szczególna i indywidualna. Często są to złożone procesy, podczas których w grę wchodzi również podział opieki nad dziećmi. Adwokat od spraw rozwodowych ściśle współpracuje z Państwem na każdym etapie postępowania, dlatego jest odpowiednio zaangażowany w sprawę.

Rozwód: adwokat w mieście Poznań

Każdy adwokat w naszej kancelarii w mieście Poznań pracuje nad tym, aby możliwie jak najszybciej uregulować sytuację prawną swoich klientów. W wyroku rozwodowym sąd rozstrzyga także kwestie związane z władzą rodzicielską, alimentacją, podziałem majątku itd., dlatego chcemy, aby wszystkie te punkty spełniały oczekiwania reprezentowanej przez nas strony. Dokonujemy wszelkich formalności, udzielamy trafnych porad oraz proponujemy najlepsze rozwiązania prawne, które związane są z postępowaniem rozwodowym. Rozpadowi związku małżeńskiego w większości przypadków towarzyszą negatywne emocje, dlatego w trosce o klienta ograniczamy do minimum koszty psychiczne, a także materialne podczas całego procesu.

Sprawa rozwodowa? Wybierz adwokata z kancelarii w Poznaniu

Pragniemy zapewnić naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Rozwód jest dużo łatwiejszy, jeżeli korzystają Państwo z naszego wsparcia. Każa osoba bowiem, która stoi przed trudną decyzją rozwodową chce, aby jego adwokat był profesjonalistą, a także dbał o dobro swojego klienta. Nasi prawnicy charakteryzują się takimi cechami, a do tego starają się podpowiedzieć rozwiązania, które będą służyć obydwu stronom, szczególnie jeśli w związku małżeńskim narodziły się dzieci. To dla nich bardzo ciężka sytuacja, którą trudno im zaakceptować. Rozwód jest trudnym postępowaniem dla każdej osoby, często pełnym nerwów i przykrości. Dokonujemy wszelkich starań, aby cała sprawa zakończyła się dla Państwa pomyślnie.

Usługi naszej kancelarii w Poznaniu w zakresie spraw rozwodowych

Nasza kancelaria adwokacka Agnieszka Lisiecka w Poznaniu zajmuje się sprawami rozwodowymi oraz separacjami. Kluczowym elementem przy prowadzeniu sprawy rozwodowej jest dobry kontakt klienta z taką osobą jak adwokat. Troska o klienta to główna dewiza naszej kancelarii. Staramy się pomóc naszym klientom pod każdym względem i bez większych przeszkód doprowadzić do zakończenia procesu rozwodowego z orzeczeniem o wienie lub bez.