KONTAKT
      Adwokat

      Agnieszka Lisiecka


Siedziba główna:

Al. Marcinkowskiego 11/7
61 - 827 Poznań

Filia:
ul. Park Kościuszki 16
62 – 230 Witkowo

E-mail:
adwokat@agnieszkalisiecka.pl

Tel:
Kom: 607 698 130
tel./fax. 61 852-30-37

 Windykacja długów Poznań

Windykacja długów jedną z usług naszej kancelarii

W przedmiot działalności naszej kancelarii prawnej znajdującej się w mieście Poznań wchodzi również windykacja długów. Nasi prawnicy posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie i kompetencje do tego, aby polubownie bądź drogą sądową wyegzekwować od dłużnika należność. Z pełnym zaufaniem mogą więc Państwo powierzyć naszej kancelarii swój problem, ponieważ działania, które wprowadzamy w życie cechuje wyjątkowa skuteczność.

Windykacja długów w Poznaniu. Slużymy profesjonalnym doradztwem

Prowadzona przez nas windykacja ma na celu odzyskanie pieniędzy w możliwie jak najkrótszym czasie przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi dla danej kategorii wierzytelności. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych działań. Siedziba naszej kancelarii adwokackiej mieści się w Poznaniu, ale jesteśmy też otwarci na klientów z całej Polski.

Windykacja długów - Poznań

Kancelaria adwokacka Agnieszka Lisiecka reprezentuje klienta w czasie mediacji, a także na drodze sądowej i egzekucyjnej. Rozwiązanie problemu poprzez negocjacje pozwala zaoszczędzić czas i koszty związane z procesem sądowym. Dochodzimy roszczeń finansowych zarówno od osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Wieloletnia praktyka w zakresie takiej działalności, którą jest windykacja długów pomogła wypracować naszym specjalistom efektywne metody działań. Powierzone nam zadania realizujemy sprawnie, skrupulatnie i rzetelnie.

Windykacja – masz kłopoty z odzyskaniem pieniędzy? Skontaktuj się z naszą kancelarią w Poznaniu

Priorytet naszej kancelarii adwokackiej to zadowolenie klienta ze świadczonych usług, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda sprawa kończyła się sukcesem. Windykacja długów jest jednym z przeprowadzanych przez nas działań. Staramy się zawsze robić wszystko co w naszej mocy, aby klient był usatysfakcjonowany z naszej obsługi i doradztwa